Фільтр для пилососу

Фильтр для пылесоса для использования в пылесосах АЭРОТОН Магнум , универсальный

VACMAG-Filter
Фильтр для пылесоса для использования в пылесосах АЭРОТОН Магнум/Aeroton Magnum/ Аеротон/Uniton/Atrix (на 18.9л чёрного/цветного тонера, фильтрация частиц до 0.3 микрон), универсальный! Сделано в Украине
Є в наявності
2 849 Грн

Лазерний принтер — обладнання, яке потребує регулярного обслуговування професійними засобами, оскільки нерідко відбувається його засмічення пилом та дрібними частинками. Пилосос для тонера принтера — чудове вирішення проблем, що виникають. Тонерний пилосос 3M - пристрій, який дозволяє ефективно позбавитися порошку фарби з лазерного принтера. Це агрегат, який прибирає дрібнодисперсні частинки з ксероксу та принтера. Також призначений для приладів, що поєднують у собі функцію сканера, друку та факсу. Відрізняється від звичайного пилососа тим, що здатний забирати намагнічений вигляд металевих і полімерних частинок, не пошкоджуючи тонер. На відміну від звичайної моделі, частки під час збирання не проникають у внутрішню поверхню двигуна з іншими важливими кутами приладу. У зв'язку з цим замикання ланцюга не відбувається.

Сервісний пилосос – багатофункціональний засіб, що дозволяє зберегти копіювальний пристрій на тривалий час. Буває стаціонарним підлоговим або переносним ручним. Сьогодні його випускають як вітчизняні, і закордонні виробники. Представлені моделі на ринку відрізняються за технічними характеристиками потужності, обсягом фільтра, діаметром частинок, що всмоктуються, та іншим критеріям. Купити фільтр для пилососу для принтерів можна у нас в інтернет-магазині ПрінтСервіс. Ми пропонуємо доступні ціни, зручні способи оплати та доставки.

Додано