Матричні


Матричний принтер - комп'ютерний принтер, що створює зображення на папері окремих маленьких точок ударним способом. Матричний принтер вважається найстарішим зразком техніки друку.

Ріббон-картридж – транскрибована назва картриджів для матричних принтерів (англ. Ribbon Cartridge), які складаються з пластикового корпусу, стрічки, стрічкопротяжного механізму та фарбуючих валиків.

Корпуси матричних картриджів виготовляються методом високоточного лиття під тиском. Виливка на полірованих прес-формах дозволяє отримати рівні та гладкі деталі, без подряпин та задирок. Корпуси картриджів для матричних принтерів суттєво відрізняються один від одного за дизайном та розмірами. Стрічка для матричних принтерів виготовляється з дуже щільної тканини (нейлону або лавсану), яка просочується спеціальною мастикою, що фарбує, розігрітої до температури 90оС. Її згортають у пряме кільце чи кільце Мебіуса, та її кінці зварюються лазером. Усередині картриджа стрічка або розміщується вільними складками, або намотується на котушки.

Купити картриджі для матричного принтера ви можете в інтернет-магазині ПрінтСервіс за доступною ціною.

Додано