Вузол закріплення


У стандартному лазерному принтері сформоване на фотобарабан зображення переноситься на папір, після чого закріплюється в такому елементі, як термопіч. Одним із найважливіших елементів принтера є вузол закріплення (пічка). У печі відбувається закріплення тонера на папері за допомогою запікання. Печка для принтера встановлюється безпосередньо перед вихідними лотками – саме вона стає останнім «випробуванням» для аркуша, що роздруковується, перед його виходом з апарата. Високотемпературний елемент або термопіч є дуже важливим для фінішної обробки надрукованих документів.

У деяких моделях принтерів Samsung та Xerox цей процес відбувається завдяки проходженню паперу між верхнім (тефлоновим) та нижнім (гумовим) валами. Усередині тефлонового валу знаходиться галогенова лампа, яка його нагріває. У деяких моделях HP та Canon цей процес відбувається завдяки проходженню паперу між термоплівкою та нижнім валом.

В іншому випадку, якщо папір з відбитком не проходитиме через вузол термозакріплення, текст або зображення на його поверхні почне з легкістю змащуватися внаслідок нестійкості до зовнішніх впливів.

Купити вузол закріплення для лазерних принтерів та БФП ви можете в інтернет-магазині ПрінтСервіс за доступною ціною.

Додано