USB Flash

USB флеш накопичувач Apacer 16gb Ah118 Black USB 2.0

U0259593
USB флеш накопичувач Apacer 16gb Ah118 Black USB 2.0 Об'єм пам'яті - 16 Gb, інтерфейс - USB 2.0, матеріал корпусу - гума, Колір - чорний, Пиле-, влаго-, удароміцність
Є в наявності
261 Грн

USB флеш-накопичувач або флешка є пристроєм зберігання даних, в основі якої лежить флеш-пам'ять і USB інтерфейс для фізичного з'єднання з комп'ютером або іншим пристроєм.

Флеш-накопичувачі USB, як правило, знімні та перезаписувані, а розміри менше ніж у оптичного диска. Призначення USB флешки таке ж, як у застарілих дискет і оптичних дисків, тобто. для зберігання інформації, резервних копій та перенесення файлів. Вони менше своїх аналогів, швидше і як SSD не мають рухомих частин. Свого часу від гнучких дисків відмовилися через вплив на них електромагнітних перешкод та малої місткості на користь носіїв USB.

USB флеш-накопичувачі підтримуються всіма сучасними операційними системами: Windows, Linux і OS X. USB флешки без проблем зможуть працювати з ігровими приставками, аудіо-відео програвачі, а також на більшості видів комп'ютерів.

Такий флеш-накопичувач складається з невеликої друкованої плати, зі з'єднаними елементами і штекера USB, захищеними від зовнішнього впливу, корпусом (з металу, пластику, бувають пристрої з гумовими корпусами та шкіряними чохлами, що підходить для носіння завжди з собою або функції брелока) .

Купити USB Flash накопичувач ви можете в інтернет-магазині ПрінтСервіс за доступною ціною.

Додано