Плівка для ламінування


Ламінування поліграфічної продукції – це покриття поліграфічної продукції плівкою. Основне призначення ламінування - захист зображення від різних зовнішніх дій.

У каталозі представлені плівки для ламінування формату:

  1. A5
  2. A4
  3. A3
  4. та інші

Основні виробники плівок:

  1. DSB
  2. lamiMARK

Ламінатор складається з транзитного та притискного пристроїв - валів. Найпростіші моделі мають одну пару валів (поєднують у собі функцію просування та притиску); офісні та професійні ламінатори оснащені двома парами валів. Спеціалізовані ламінатори можуть мати три пари валів для посилення функції притиску. Наявність двох пар валів – достатня умова для якісної ламінації. Якщо ламінатор призначений для гарячого ламінування, він має який-небудь з трьох можливих варіантів нагрівального елемента: нагрівальна пластина, вали, що нагріваються (передня пара), комбінація нагрівальної пластини і валів, що нагріваються. Як правило, всі сучасні ламінатори призначені одночасно для холодної та гарячої ламінації. Залежно від того, чи ламінатор має можливість працювати з рулонною плівкою, розрізняються ламінатори рулонні і конвертні. На таких ламінаторах немає пристрою, що розмотує, для використання рулонної плівки. Залежно від складності конструкції, ламінатор може мати або не мати можливості: змінювати температуру, швидкість, хід валів на зворотний, запам'ятовувати режим ламінування, мати можливість самовідключення після остигання нагрівального елемента. Гаряче ламінування проходить під впливом тиску та температури.

Купити плівку для ламінування та інші якісні витратні матеріали для друкарських пристроїв в Україні можна у нас в інтернет-магазині ПрінтСервіс. Ми пропонуємо доступні ціни, зручні способи оплати та доставки.

Додано