ART полотно

Полотно WWM натуральне бавовняне, 260Г/м кв, A3, 20листів (CC260A3.20)

U0632197
  • 260г/м
  • 20л
  • натуральне бавовняне
  • полотно А3
тип друку - струменевий, колір - білий, щільність - 260 г/м2, Особливості - білого кольору, кількість аркушів в упаковці - 20
Є в наявності
943 Грн

Полотно – це щільний матеріал з фактурною поверхнею тканини, що імітує справжнє художнє полотно. Полотно складається з натуральної або синтетичної тканої основи, на яку накладається спеціальний прошарок з речовини, яка дозволяє виробляти високоякісний цифровий друк. Вкрай важливо використовувати полотна максимально високої якості. Виготовляються полотна, призначені під друк із натурального льону або бавовни. Зустрічаються варіанти напівсинтетичного полотна, у якому лише третина волокон з натуральної бавовни, а решта синтетичного походження (поліестер).

Друк на полотні – це не просто спосіб прикрасити навколишній інтер'єр, а скоріше актуальний спосіб висловити свій характер та показати себе в навколишньому особистому просторі. Область застосування ART полотна для друку: дизайнерські роботи та фоторепродукції, художні постери, старовинні карти, факсиміле, стилізовані каталоги, портфоліо, художні фото та колажі. Придбати ART полотно ви можете в інтернет-магазині ПрінтСервіс за доступною ціною.

Додано